Vážené kolegyne a kolegovia znalci z odboru Cestnej dopravy.

Jedným z programov používaných znalcami na analýzu priebehu dopravných nehôd je program VIRTUAL CRASH. Tento rok vyšla aktualizácia programu, verzia 4.0. Dňa 5. a 6. apríla 2019 sa bude konať školenie k tomuto programu pre znalcov z Českej a Slovenskej republiky.

Miestom konania školenia je Hotel Akademie Naháč v Choceradoch (cca 40km od Prahy) ktorý sa nachádza priamo pri zjazde z diaľnice.

Lektormi školenia sú Ing. Albert Bradáč, Ph.D. a Ing. Bc. Marek Semela, Ph.D. Na školení budú preberané mové funkcie programu Virtual CRASH 4.0 – použitie google maps, vytváranie 3D polygónov, point clouds, plávajúce dynamické popisky, 3D kótovanie, svetlá a iné. Budú riešené konkrétne nehody dvoch vozidiel na zameranom polygóne, práca s novými funkciami programu, 3D modelovanie objektov a nastavenie svetiel vozidla v analýze podľa výsledkov vyšetrovacieho pokusu.

Bližšie informácie o programe školenia nájdete TU.

Z kapacitných dôvodov sály je obmedzený počet účastníkov. V čase publikácie tohto článku už sú voľné len posledné 3 miesta, takže ak by ste mali záujem o účasť na školení, kliknite SEM.

Organizátori plánujú školenie aj v SR o ktorom Vás na našej stránke budeme informovať. Ak by ste mali aj vy informácie o zaujímavých podujatiach a konferenciách, prosím zašlite nám info alebo nás kontaktujte mailom na znalci@znalci.sk.

Tešíme sa na Vaše podnety a podporu.

Ing. Vojtech Hóbor, AZCD

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *