Vážené kolegyne a kolegovia,

radi by sme Vás informovali o pripravovanom školení TECHNICKÁ ANALÝZA DOPRAVNÝCH NEHÔD, ktoré sa bude konať 19-20. mája 2023 v Galante v hoteli Kaskády. Seminár je organizované  EXPERT GROUP k.s.

Seminár je určený všetkým analytikom dopravných nehôd. Cieľom je poskytnúť účastníkom seminára odborné informácie súvisiace s technickou analýzou dopravných nehôd a o novej verzii programu PC  CRASH  14.1.

Účastnícky poplatok za školenie bol stanovený na 135,-EUR a zahŕňa režijné náklady spojené s organizáciou seminára, tlmočenie prednášok, 2x občerstvenie počas prestávok, občerstvenie počas spoločenského večera. Poplatok je možné zaplatiť v hotovosti pri registrácii 19.05.2023 alebo do 15.05.2023 prevodom v banke. Podrobnosti k platbe nájdete TU.

V prípade záujmu o tento seminár  prosím kontaktuje organizátorov mailom alebo telefonicky na týchto kontaktoch TU.  Pre bližšie info ku semináru kliknite SEM alebo na stránku www.expertgroup.sk.

Radi by sme Vás informovali aj o pripravovanom WORKSHOPE, ktorý plánuje AZCD zorganizovať septembri 2023. O programe a termínoch vás budeme čoskoro informovať.

AZCD, Ing. Vojtech Hóbor

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *