Vážené kolegyne a kolegovia,
radi by sme vás pozvali na bezplatnú ONLINE prednášku s odborníkom z USI Žilina,  Ing. Petrom Vertaľom, Ph.D., ktorej téma bude AKTÍVNA A PASÍVNA BEZPEČNOSŤ.

Počas prednášky bude predstavená aj nová odborná publikácia Aktívna a pasívna bezpečnosť vozidla. Členovia asociácie dostanú  po prednáške danú publikáciu v PDF formáte bezplatne k dispozícii, bude im zaslaná mailom priamo z asociácie.  Zaplatť členské môžete kliknutím SEM. Znalci, ktorí nie sú členmi asociácie dostanú cez prednášku info, kde si ju budú môcť zakúpiť.

Ide o odbornú publikáciu s ISBN, teda je možné sa na ňu odvolávať aj v znaleckých posudkoch.  Obsah publikácie si môžete pozrieť aj nižšie pod týmto textom na stránke www.znalci.sk.

TERMÍN ONLINE VYSIELANIA:
17.04.2023 od 18:30hod do 20:00hod
Prosím rezervujte si čas cca 10min pred začatím online vysielania na pripojenie, aby sme pred zahájením online prenosu mohli poradiť a pomôcť s pripojením každému záujemcovi, ktorý sa chce zúčastniť vysielania. Predpokladaný čas trvania prednášky je jedna hodina a vyčlenili sme priestor aj na otázky.

Po skončení prednášky je cca 30min vyčlenených na poskytnutie informácií o plánovanom  WOKSHOPE Asociácie znalcov cestnej dopravy v druhej polovici tohto roka a zmenám v asociácii.

MIESTO ONLINE VYSIELANIA:
Online vysielanie bude prebiehať v prostredí Microsoft Teams. Do mailu sme vám poslali link na ktorý je potrebné kliknúť a budete presmerovaní na internetový prehliadač vášho počítača/tabletu (Chrome, Explorer, Mozila, Firefox, Safari). V prehliadači sa vám otvorí ponuka troch možností a kliknutím na tú strednú (Pokračovať v tomto prehliadači) sa priamo dostanete na pripojenie k prednáške. Nie je potrebné inštalovať ani sťahovať žiadnu aplikáciu. Pokiaľ ste mail nedostali, preverte si najprv schránku nevyžiadanej pošty/spam/reklama a v prípade že ste správu nedostali, prosím kontaktujte nás mailom: znalci@znalci.sk.

TECHNICKÉ VYBAVENIE K PRIPOJENIU:
Online prednáška bude prebiehať priamo v internetovom prehliadači a preto nebudete potrebovať stiahnuť ani zakúpiť žiadny program, aplikáciu. Odporúčame na sledovanie vysielania použiť PC alebo notebook, prípadne väčší tablet, aby ste videli detail prezentácie. Prosím pozatvárajte si všetky nepotrebné súbory na počítači, programy pripojené na internet a vypnite si zvonenie telefónu, notifikácie na PC. Nakoľko sa všetky zvuky z vášho okolia môžu prenášať cez mikrofón do online prednášky, prosím po začatí prednášky o vypnutie mikrofónu v ovládacej lište (je prečiarknutý, keď je vypnutý).

Kliknutím SEM si môžete stiahnuť PDF dokument s postupom pripojenia sa na online vysielanie.

PRIESTOR NA OTÁZKY:
Pokiaľ máte nejaké otázky, na ktoré by ste počas vysielania chceli dostať odpoveď, prosím pošlite ich vopred na mail: znalci@znalci.sk . Po ukončení prezentácie bude možné sa priamo pýtať prednášajúceho, prípadne môžete otázky písať aj počas vysielania na mail: znalci@znalci.sk, prípadne do chatu (správ) na vysielacej stránke.

Ďakujeme za vašu podporu a v prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Ing. Vojtech Hóbor, AZCD

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *