Vážené kolegyne a kolegovia,
radi by sme vám predstavili novú kolekciu reflexného pracovného oblečenia pre znalcov. Pripravili sme pre vás oblečenie, ktoré na jednej strane spĺňa podmeniky našej práce a na druhej strane vyzdvihuje odborneosť našej práce.

Ako znalci v deprave často obhliadame vozidlá v premávke, prípadne zníženej viditeľnosti, preto sme zvolili výraznú zelenožltú farbu a reflexné prvky. Pri výbere materiálov sme kládli dôraz na odolnosť voči oteru a znečisteniu, ako aj na priedušnosť a vodeodolnosť vrchných vrstiev.

Tieto produkty si môžete objednať v našom eshope, kde nájdete aj veľkostnú tabuľku. Pri objednávke si môžete zvoliť, či chcete mať farebnú potlač vpredu a reflexnú na zadnej strane. Výroba bude objednnaná po zaplatení zálohovej FA a bude doručená kuriérom cca do 3 týždňov od úhrady. V prípade individuálnych požiadaviek na umiestnenie vlastného alebo firemného loga je možné aj takúto úpravu dohodnúť, je ale potrebné to vopred pred zadaním objednávky konzultovať mailom na obchod@znalci.sk. Do eshopu sa dostanete kliknutím SEM alebo na nápis „Obchod“ v hornom menu stránky, následne si v eshope vyberiete z menu „OBLEČENIE“.

REFLEXNÁ BUNDA 3v1:

Reflexná bunda 3v1 používa vysoko inovatívnu technológiu Glowtex. Ponúka pokročilú viditelnosť tým, že kombinuje fluorescenčnú látku, HiVisTex reflexné pásky a Glowtex fosforescenčnú pásku, ktorá žiari v tme. Odnímateľná kožušinová podšívka a limec v kombinácii s odopínateľnými rukávmi umožňují multifunkčné využitie. Bunda je odolná vetru a je nepremokavá. Predné zapínanie má prekryté.

Dostupné veľkosti:
S – 4XL

Normy:
EN ISO 20471 Class 3
EN 343:2019 Class 3:1 (WP 15,000mm)
EN 342 (0.344 (M2.K/W), 2, X)
ANSI/ISEA 107-2015 TYPE R CLASS 3

REFLEXNÁ VESTA:

Originálna reflexná vesta, určená pre náročnejšieho klienta. Má predný zips, vrecko na menovku, na pero, na mobil, D krúžok na kľúče. Je vyrobená z priedušného materiálu a preto je možné ju používať v lete len na tričko alebo aj v zime na bundu. Na vestu je možné umiestniť predné logo a zadný reflexný nápis.

Materiál:
100% osnovne pletený polyester 125g

Dostupné veľkosti:
S – 3XL

Normy:
EN471 trieda 2:2

REFLEXNÉ TRIČKO:

Originálna reflexné tričko, ktoré je z vnútornej strany potiahnuté bavlnou. Je vhodné na leto a nedochádza k poteniu ako pri bežných polyesterových tričkách. Na tričko je možné umiestniť predné logo a zadný reflexný nápis.

Materiál:
55% Balvna
45% Polyester

Dostupné veľkosti:
XS – 3XL

REFLEXNÁ ŠILTOVKA:

Reflexná šiltovka je vyrobená z jemného materiálu a má nastaviteľnú veľkosť. Je zošitá zo šiestich častí a má kontrastný prúžok. Zadná tvarovaná časť šiltovky zabezpečuje lepšiu ventiláciu. Na šiltovku je možné umiestniť farebné logo s nápisom Znalec cestná doprava.

Materiál:
35% Balvna
65% Polyester

Dostupné veľkosti:
Jedna veľkosť UNI

Verím, že využijete možnosť objednať si toto oblečenie- pracovnú poôcku, ktorá len podčiarkne profesionalitu našej práce. Či už budete obhliadať miesto dopravnej nehody, alebo vozidlo pri stanovení jeho hodnoty, či technického stavu, profesionálny výzor určite nebude na škodu. Oblečenie nie je označené logom Asociácie znalcov cestnej dopravy a preto je vhodné pre všetkých znalcov. Ak by ste mali nejaké návrhy na znalecké pomôcky alebo oblečenie, ktoré by ste vedeli pri svojej práci použiť, budeme radi ak nás budete s vaším návrhom kontaktovať.

S pozdravom
Ing. Vojtech Hóbor, AZCD

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *