Rev1

Vážené kolegyne a kolegovia,
radi by sme vás pozvali ONLINE WORKSHOP s našim kolegom a odborníkom Ing. Vlastimilom RÁBEKOM, PhD.

Vzhľadom na celkovú pandemickú situáciu a neistý termín možného konania prezenčného workshopu sme sa rozhodli pripraviť zatiaľ sériu online workshopov. Prvým prednášajúcim tento rok bude Ing. Vlastimil RÁBEK. PhD., ktorý sa špecializuje okrem iného na problematiku poistných udalostí a vyprovokovaných dopravných nehôd. Z tém, ktoré sme pre Vás pripravili, najviac záujemcov (84%) hlasovalo za tému:

TECHNICKÉ A PRÁVNE INDIKÁTORY SPORNÝCH ŠKODOVÝCH UDALOSTÍ VS SERIÓZNE DÔKAZNÉ PROSTRIEDKY

V tejto prednáške si preberieme na základe akých indikátorov a kontra indikátorov sú poistné udalosti posudzované, ako identifikovať seriózne dôkazné prostriedky a správne vyhodnotiť technický priebeh poistnej udalosti.

TERMÍN ONLINE VYSIELANIA:
18.03.2021 od 18:00hod do 20:00hod
Prosím rezervujte si čas cca 10min pred začatím online vysielania na pripojenie, aby sme pred zahájením online prenosu mohli poradiť a pomôcť s pripojením každému záujemcovi, ktorý sa chce zúčastniť vysielania. Predpokladaný čas trvania prednášky je 1:30hodina a vyčlenili sme priestor aj na otázky, cca 30min, prípadne podľa záujmu zúčastnených.

MIESTO ONLINE VYSIELANIA:
Online vysielanie bude prebiehať v prostredí Microsoft Teams. Do mailu sme vám poslali link na ktorý je potrebné kliknúť a budete presmerovaní na internetový prehliadač vášho počítača/tabletu (Chrome, Explorer, Mozila, Firefox, Safari). V prehliadači sa vám otvorí ponuka troch možností a kliknutím na tú strednú (Pokračovať v tomto prehliadači) sa priamo dostanete na pripojenie k prednáške. Nie je potrebné inštalovať ani sťahovať žiadnu aplikáciu. Pokiaľ ste mail nedostali, preverte si najprv schránku nevyžiadanej pošty/spam/reklama a v prípade že ste správu nedostali, prosím kontaktujte nás mailom: znalci@znalci.sk.

TECHNICKÉ VYBAVENIE K PRIPOJENIU:
Online prednáška bude prebiehať priamo v internetovom prehliadači a preto nebudete potrebovať stiahnuť ani zakúpiť žiadny program, aplikáciu. Odporúčame na sledovanie vysielania použiť PC alebo notebook, prípadne väčší tablet, aby ste videli detail prezentácie. Prosím pozatvárajte si všetky nepotrebné súbory na počítači, programy pripojené na internet a vypnite si zvonenie telefónu, notifikácie na PC. Nakoľko sa všetky zvuky z vášho okolia môžu prenášať cez mikrofón do online prednášky, prosím po začatí prednášky o vypnutie mikrofónu v ovládacej lište (je prečiarknutý, keď je vypnutý).

Kliknutím SEM si môžete stiahnuť PDF dokument s postupom pripojenia sa na online vysielanie.

PRIESTOR NA OTÁZKY:
Pokiaľ máte nejaké otázky, na ktoré by ste počas vysielania chceli dostať odpoveď, prosím pošlite ich vopred na mail: znalci@znalci.sk . Po ukončení prezentácie bude možné sa priamo pýtať prednášajúceho, prípadne môžete otázky písať aj počas vysielania na mail: znalci@znalci.sk .

Po dohode s prednášajúcim Ing. Vlastimilom RÁBEKOM PhD. by sme vám radi ponúkli aj možnosť konzultácie konkrétnych prípadov, ktoré sa budú týkať zvolenej témy. Ak by ste mali záujem a takúto konzultáciu, prosím kontaktujte ma mailom alebo telefonicky aby sme si dohodli spôsob doručenia a rozsah podkladov ku konzultácii.

Ďakujeme za vašu podporu a v prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať.
S pozdravom
Ing. Vojtech Hóbor, AZCD

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *