Vážené kolegyne, kolegovia,

rád by som vás v mene Asociácie znalcov dopravy cestnej (ďalej AZDC) pozval na CRASH DAY 2018 usporiadaný v spolupráci s Ústavom súdneho inžinierstva v Brne, EVU- národná skupina ČR a JEREX a.s. Jedná sa o realizáciu nárazových skúšok automobilov, pričom spoločnosť Škoda Auto a.s. pre tento rok prislúbila tri nové vozidlá Škoda (2xSUV).

V piatok 14.09.2018 sa začína s prvým Crash testom už o 10tej a bude nasledovať prednáška o likvidácii následkov dopravných nehôd a odstraňovaní prekážky v prevádzke, kolónach. Poobede sa pokračuje troma nárazovými skúškami a medzi nimi budú ukážky vyprostenia posádky, použitia nafukovacích vakov a špeciálnej vyprosťopvacej techniky. 

Prvý deň bude ukončený spoločenským večerom a rautom, ktorý začína o 19:30hod.

V sobotu sa začína o 9tej a na programe sú štyri nárazové skúšky, ukážka vyprostenia nákladného vozidla žeriavom a prednáška s výsledkami Crash testov z minulého roku.

Termín konania: 14. a 15.09.2018

Miesto konania: Areál spoločnosti JEREX, a.s., Veveří 210, 664 81 Ostrovačice (pri Brne) MAPA 

Cena vložného (vrátane doprovodného programu,2xobed, večera a občertvenia):

Pri registrácii do 31.08.2018:

  • pre nečlena AZCD je vložné 2.900 Czk (cca 115 Eur) s DPH 
  • pre člena AZCD je vložné 1.900 Czk (cca 75 Eur) s DPH

Pri registrácii po 31.8.2018:

  • pre všetkých jednotné vložné 3.500 Czk (cca 137 EUR) s DPH

Termín na prihlásenie a úhradu vstupného:
Nakoľko sa platba bude uhrádzať do zahraničnej banky v ČR s ÚSI Brno sme sa dohodli že všetci záujemcovia sa musia prihlásiť najneskôr do 09.09.2018. Pokiaľ máte záujem o nižšie vložné, prosím o registráciu do 31.08.2018! Prosíme vás o rešpektovanie a dodržanie tejto podmienky.

Úhradu môžete urobiť zahraničným platobným príkazom v banke. Platba musí byť realizovaná v Czk (NIE v Eur) a väčšina bánk spoplatňuje tieto zahraničné platby v cudzej mene (nie v Eur). Číslo účtu ako aj variabilný symbol na platbu obdržíte do emailu po prihlásení sa na CRASH DAY a rovnako bude zobrazený aj na stránke po odoslaní prihlášky. Pre znalcov zo Slovenska sme dohodli možnosť platby v hotovosti na mieste pred začiatkom akcie v Czk (nie Eur).

Spôsob prihlásenia sa na CRASH DAY:
Prihlásiť sa na CRASH DAY  môžete TU  alebo prostredníctvom dotazníka na stránke: http://crashday.cz/cz/prihlaska_k_ucasti.php kde si vyplníte kontaktné a fakturačné údaje. Pokiaľ ste členom AZCD SR v prihláške odkliknite že ste členom AZCD SR/EVU CZ, aby ste dostali zvýhodnenú cenu.

V prípade že ešte nie ste členom AZCD, radi Vás v našich radoch privítame a máte možnosť sa stať členom asociácie úhradou členského na rok 2018 vo výške 50€. Vami zaplatené členské bude slúžiť na vyplatenie dotácie 40€ organizátorovi Crash Day (rozdiel medzi vložným pre člena a nečlena AZCD/EVU CZ). Okrem finančných výhod má členstvo v asociácii výhody aj nefinančné, napr. prístup k informáciám, výsledkom crash testov z Crash Day v CZ, databázam a iným podkladom pre znaleckú činnosť, ktoré momentálne pripravujeme na našej vynovenej stránke www.znalci.sk.

Výška členského príspevku do AZCD na rok 2018 je pre znalcov:  50.
Platbu prosím poukážte na číslo účtu AZCD: SK78 0200 0000 0000 6963 8432
Variabilný symbol: evidenčné číslo znalca
Do poznámky prosím uveďte svoje meno a priezvisko / názov kolektívneho člena

 

Program CRASH DAY 2018:
Podrobný program nájdete TU

Info ku CRASH DAY:
Podrobné informácie o CRASH DAY, programe a mieste konania nájdeteTU.

Ubytovanie:
Ubytovanie nie je obsiahnuté v poplatku za vstup na CRAH DAY. Každý účastník si rieši ubytovanie individuálne podľa svojich potrieb. Ubytovať sa môžete priamo areáli v hoteli D1, kde bola pre účastníkov akcie dohodnutá cena 1.200Czk s DPH za dvojlôžkovú izbu s ranajkami. Požiadavky na ubytovanie adresujte na mail: info@d-1.cz a v požiadavke uveďte heslo, ktoré obdržíte po prihlásení sa na akciu. Kapacita hotela je obmedzená a v prípade naplnenia kapacít Vám zamestnanci hotela odporučia alternatívne ubytovanie (tam ale neplatí dohodnutá cena za ubytovanie)

Veríme že táto akcia bude prínosom pre vašu znaleckú prax a stretneme sa na nej v čo najväčšom počte. V prípade otázok ma prosím neváhajte kontaktovať mailom na: znalci@znalci.sk, prípadne na mobile: 0905607240.
Ostávam s pozdravom
AZCD, Ing. Vojtech Hóbor

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *