Vážené kolegyne a kolegovia znalci z odboru Cestnej dopravy.

Jedným z programov používaných znalcami na analýzu priebehu dopravných nehôd je program VIRTUAL CRASH. Tento rok vyšla aktualizácia programu, verzia 4.0. Dňa 28. a 29. júna 2019 sa bude konať na Slovensku v obci Búč školenie k  programu Virtual Crash 4.0 pre znalcov zo Slovenskej a Českej republiky.

Lektormi školenia sú Ing. Albert Bradáč, Ph.D. a Ing. Bc. Marek Semela, Ph.D. Presný program školenia ešte bude upresnený a bude zameraný na nové funkcie programu Virtual CRASH 4.0 – použitie google maps, vytváranie 3D polygónov, point clouds, plávajúce dynamické popisky, 3D kótovanie, svetlá a iné. Budú riešené konkrétne nehody  na zameranom polygóne, práca s novými funkciami programu, 3D modelovanie objektov a nastavenie svetiel vozidla v analýze podľa výsledkov vyšetrovacieho pokusu.

Cena za seminár je: 210Euro
Cena za seminár zahŕňa podklady ku školeniu, 1x ubytovanie s raňajkami v dvojlôžkovej izbe, 2x obed, 1x večeru a 4x občerstvenie počas prestávok.

Miesto konania:
Miestom konania školenia je Vintop Karkó Winery v obci Búč (nachádza sa medzi Komárnom a Gbelcami) v krásnom prostredí západného Slovenska. Na svoje si prídu aj milovníci dobrého jedla, vínnych pivníc, a pre fajnšmekrov je k dispozícii vínny chrám. Presnú polohu miesta konania a kontakty na recepciu nájdete TU.

Ubytovanie:
Cena za seminár zahŕňa ubytovanie z 28.06. na 29.06. v dvojlôžkovej izbe. Pokiaľ máte záuje o jednolôžkovú izbu je možné si ju rezervovať za príplatok 10Euro. Ak by ste chceli prísť už deň vopred, poznačte túto informáciu do poznámky v prihľáške. Cena za ubytovanie z 27.06. na 28.06. je 27Euro za jednolôžkovú izbu a 34Euro za dvojlôžkovú. Cenu za extra ubytovanie hradí každý účastník priamo na recepcii hotela.

Bližšie informácie o  školení nájdete TU.

Prihlásiť sa ma školenie môžete TU.
Po otvorení stránky sa zobrazí súhlas na spracovanie osobných údajov (GDPR) kde na spodku stránky kliknite na tlačítko „Dále“.

Minimálny počet účastníkov školenia je 15. Využite túto jedinečnú príležitosť zúčastniť sa seminára na Slovesku a okrem užitočných informácií si oddýchnuť aj v krásnom prostredí, ochutnať dobré vínka a prípadne si zarelaxovať vo Wellnesse.

Tešíme sa na Vaš účasť,  podnety a podporu.

Ing. Vojtech Hóbor, AZCD

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *