Na 16. Wokshope AZCD dňa 8.4.2016 zasadalo Valné zhromaždenie, ktoré odsúhlasilo členský príspevok v nezmenenej výške aj na rok 2017.

Výška členského príspevku pre znalcov:  80€.
Platbu prosím poukážte na číslo účtu AZCD: SK78 0200 0000 0000 6963 8432
Variabilný symbol: evidenčné číslo znalca
Do poznámky prosím uveďte svoje meno a priezvisko/ názov  kolektívneho člena.
Platby prosím zasielajte len bankovým prevodom alebo priamym vkladom vo VUB banke.
Členovia AZCD budú mať zvýhodnený poplatok za Workshop organizovaný AZCD ako aj USI Žilina. Účasť na akciách organizovaných AZCD a USI bude finančne podporovaná zo strany AZCD.
Pre členov AZCD pripravujeme ďalšie výhody (možnosť zliav na poistné, zabezpečenie databáz cenníkov, trhových cien, zvýhodnené ceny software, pomôcok pre znaleckú činnosť…) o ktorých budeme priebežne informovať. Ak máte nejaké návrhy, čo by mohla AZCD pre znalcov zabezpečiť, prosím zašlite nám vaše návrhy na email: znalci@znalci.sk.
Radi by sme týmto oslovili aj kolegov znalcov, ktorí zatiaľ nie sú členmi našej asociácie, aby nás podporili a zaregistrovali sa. AZCD má v pláne aktívne sa zúčastňovať na rokovaniach s ministerstvom a  úzko spolupracovať s USI v Žiline a tiež medzinárodnými USI. Na jesennú konferenciu pripravujeme zaujímavých prednášajúcich (aj zo zahraničia) s aktuálnymi témami. Čím nás bude v AZCD viac, tým budeme dôležitejším a silnejším partnerom pri tvorbe pracovného prostredia pre našich znalcov.
Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu s aktuálnymi a novými členmi. V prípade otázok nás prosím kontaktujte na email: znalci@znalci.sk

No comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *